Skład materiałów

Skład materiałów

Oferujemy szeroką gamę materiałów budowlanych renomowanych firm. Produkty znajdujące się w naszej ofercie wytwarzane są z najlepszych surowców, w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące najwyższą jakość i trwałość elementów. Dzięki współpracy partnerskiej z producentami oferujemy wysoką jakość za możliwie najniższą cenę.

1.Cegły

 

Pustaki, cegły POROTHERM
Produkty POROTHERM Wienerberger składają się na nowoczesny system budowy domu, stworzony z myślą o wygodzie inwestorów i wykonawców
Cegły klinkierowe Roben
Firma Roben jest czołowym producentem cegieł klinkierowych. W ofercie składu budowlanego znajduje się szeroki wybór produktów tego producenta. Klinkier Roben to wysoka jakość i elegancki wygląd.

Cegły klinkierowe to doskonały materiał na trwałe i eleganckie wykończenie elewacji budynku. Gdy nie można zastosować cegieł klinkierowych, dobrym rozwiązaniem na wykończenie elewacji są eleganckie płytki klinkierowe.

 

2.Chemia Budowlana

 

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania
Grupa Knauf należy do światowej czołówki producentów materiałów budowlanych - w tym chemii budowlanej. Najpopularniejsze produkty to tynk Goldband, Rotband, MP75 oraz gładzie gipsowe Uniglatt i Uniflott.

Produkty firmy Selena

Marka Tytan

TYTAN PROFESSIONAL O2 to nowa generacja pian poliuretanowych, które nie emitują szkodliwych oparów MDI i dlatego są  bezpieczne dla użytkownika oraz środowiska naturalnego. Dzięki szerokiej ofercie produktowej i zróżnicowanym pojemnościom, linia O2 nadaje się do każdego rodzaju prac budowlanych czy remontowych: instalacji, łączenia, wytłumiania oraz izolacji.

TYTAN EURO-LINE to linia produktów, którą charakteryzuje najwyższa europejska jakość gwarantowana przez markę TYTAN oraz najlepsza relacja jakości do ceny.

W skład linii wchodzą:
 - Piana montażowa
 - Silikon sanitarny
 - Silikon uniwersalny
 - Klej montażowy

Wielosezonowa pianka montażowa wielorazowego użytku z opatentowanym aplikatorem Genius Gun.

Dekarska taśma uszczelniająca Soudaband. Samowulkanizująca (nie wymaga podgrzewania) aluminiowa taśma dekarska z lepiszczem bitumicznym.

Właściwości:

Znakomita przyczepność do większości materiałów budowlanych: betonu, drewna, metali, papy i tworzyw sztucznych. Odporna na promieniowanie UV, szeroki zakres temperatur, wodę i wilgoć. Dostepna w kolorach popularnych pokryć dekarskich: aluminium, ołów (grafit), terakota i brąz czekoladowy


Zastosowanie:

Obróbki dekarskie kominów, masztów antenowych, włazów dachowych itp. Uszczelniania szwów, rozerwań, szpar i przecieków w rynnach, kominach, pokryciach dachowych z blachy falistej, elementach dachów, oknach dachowych, kopułach.

Dostępne szerokości taśmy: 7,5 cm, 10 cm, 15 cm, 22,5 cm, 30 cm (taśmy o długości 10 m

 

3.Płyty gipsowe i stelaże

 

Płyty te przeznaczone są do wykonywania okładzin ścian i sufitów na konstrukcji metalowej, przedścianek, ścian działowych i sufitów podwieszanych, suchego tynku na kleju gipsowym.

Profile i akcesoria do GK
W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment profili, wieszaków, łączników i innych produktów używanych do budowy ścianek i sufitów podwieszanych. 

 

  • Wieszak ES
  • Wieszak obrotowy ze sprężyną
  • Wieszak kotwowy do poddaszy
  • Łącznik krzyżowy
  • Łącznik wzdłużny
  • Łącznik poprzeczny jednostronny
  • Pręt mocujący

 

 

4.Dachy

 

Blacho dachówki oraz trapezy  Florian Centrum s.a. l to idealne rozwiązanie do szybkiego i taniego pokrycia dachu domu lub budynku. Sprawdza się zarówno w przypadku budynków nowych jak i remontowanych.
Kaczmarek - Rynny PCV
System rynien Kaczmarek jest polskim produktem charakteryzującym się wysoką jakością oraz umiarkowaną ceną, dzięki czemu jest bardzo chętnie kupowany przez naszych klientów.
System rynnowy firmy GALECO . Rynny stalowe oraz PCV. Systemy orynnowania Galeco posiadają charakterystyczny dla firmy kształt rynny, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów. Należy wspomnieć o dużej wytrzymałości naszych produktów na uszkodzenia mechaniczne oraz na odbarwianie. Produkty odporne są na korozje, działanie wielu kwasów, zasad i soli oraz innych związków, które mogą być rozpuszczalne w wodzie deszczowej.
BRYZA to system rynnowy wprowadzony do obrotu z początkiem 2004 roku. Dyskretna elegancja klasycznych kształtów, łatwość montażu, łączenie uszczelkowe i gama siedmiu kolorów w czterech rozmiarach, pozwoli na zaspokojenie Państwa potrzeb. BRYZA oferuje kompletny system składający się z rynien o przekroju półokrągłym o tradycyjnym wywinięciu, w czterech średnicach 75, 100, 125, 150 mm, z zespołem kształtek oraz rur spustowych w trzech średnicach Ø 63, Ø 90, Ø 110, system dostępny jest w następujących kolorach: białym, brązowym, czerwonym, grafitowym, ceglastym, zielonym.

 

5.Systemy ociepleniowe

 

ALBATERM Sp. z O.O. jest producentem płyt styropianowych dla budownictwa. Firma powstała w 2007 roku. Od początku działalności swoje wysiłki skierowaliśmy w budowę profesjonalnej i zgranej załogi oraz zapewnienie wysokiej i powtarzalnej jakości produkowanych przez nas wyrobów.

KLEIB C1, KLEIB C2/C2B Zaprawa klejąca do mocowania płyt styropianowych w systemie ociepleń KLEIB

Wzmocniona włóknem, uniwersalna zaprawa klejąca do wykonywania warstwy zbrojonej oraz do mocowania płyt styropianowych do podłoża w systemie ociepleń budynków KLEIB. Występuje w kolorach szarym i białym