Ogrodzenia

Ogrodzenia

Oferujemy Państwu szeroką gamę ogrodzeń  renomowanych firm

- podmurówki betonowe firmy Zastępuje tradycyjną podmurówkę. Cechuje się szybkim montażem, niską ceną i estetyką. Doskonale komponuje się z siatką, panelami, sztachetami drewnianymi oraz ogrodzeniami kutymi.

- Panele ogrodzeniowe są bardzo estetyczne co pozwala na użycie ich jako ogrodzenie prywatnych posesji, fabryk oraz przy obiektach użyteczności publicznej. Panele ogrodzeniowe są rodzajem ogrodzeń, który zdobywa coraz większą popularność i zastosowanie, głównie dzięki wyjątkowej trwałości, odporności na zmiany pogodowe i różnice temperatur. Taki zestaw zalet w połączeniu z niską ceną daje jedną z najlepszych ofert na rynku ogrodzeń. Panele dostępne są zarówno ocynkowane jak i w kolorach RAL (np. zielone). W ofercie znajdują się również bramy oraz kojce dla psów wykonane w technologii panelowej.

- deska betonowa - Znajduje zastosowanie w ogrodach, służy do wykonywania ścieżek przy posesjach, bądź jako podłoże tarasowe. Wymiary  62 cm x 20 cm x 4 cm 37 cm x 20 cm x 4 cm 

Płyta ażurowa Wykorzystywana do zabezpieczania skarp i osuwisk, przez niektórych używana na podjazdy i parkingi. Można ją zasypywać trawą bądź gresem. Występuje w wersji zbrojonej jak i bez zbrojenia.